A zalaegerszegi RESTART Fesztivál hivatalos weboldala.

Események – Versenyek

Eseménynaptár

július05 Csütörtök
11:00
II. Restart Extreme Tűzoltó TV torony futás
július06 Péntek
-
II. RESTART FLEX - CROSS KUPA RX Férfi-Női, Masters Férfi-Női
-
Restart-Decathlon Családi tér
-
Szépkorúak program sorozat
18:00
RESTART Tájfutás
21:30
Restart Fesztivál ünnepélyes megnyitó
22:00
II. RESTART City Cross éjszakai futóverseny
július07 Szombat
-
II. RESTART FLEX - CROSS KUPA Open Férfi-Női
-
II. RESTART FLEX - CROSS KUPA RX Férfi-Női, Masters Férfi-Női
-
Restart-Decathlon Családi tér
-
Szépkorúak program sorozat
09:00
RESTART- Vezetett kerékpáros túra Kalandozás a Göcsejben 60
09:00
RESTART- Vezetett kerékpáros túra Kalandozás a Göcsej peremén
09:00
RESTART- Vezetett kerékpáros túra Kalandozás a Göcsejben 80
09:00
Kezelések a Dísz téren
09:00 és 10:00
RESTART Pilates Nap Fűzy Gábor nemzetközi pilates mesterrel
10:00
RESTART DECATHLON utcai kosárlabda kupa
10:00
I. RESTART fitness - és tánc fesztiválverseny
10:00
RESTART Triál MAGYAR KUPA (ELMARAD)
12:00
Restart Ökölvívó Gála
14:00
RESTART OTP Regionális Sakk Kupa
17:00
II. RESTART DAIKIN – KLIMATREND City Cross kerékpár verseny
17:00 - 18:00
Zumba® Party Horváth Ádámmal a Restart Sportfesztiválon
július08 Vasárnap
-
II. RESTART FLEX - CROSS KUPA Crosstraining Férfi-Női, Teenager Fiú-Lány, Kids Fiú-Lány
-
II. RESTART FLEX - CROSS KUPA Open Férfi-Női
-
II. RESTART FLEX - CROSS KUPA RX Férfi-Női, Masters Férfi-Női
-
Restart-Decathlon Családi tér
-
Szépkorúak program sorozat
09:00
RESTART- Vezetett gyalogos túrák és TELJESÍTMÉNYTÚRA a Horhosok útján
09:00
Kezelések a Dísz téren
09:30
RESTART- SCHNEIDER ELECTRIC Félmaraton és Váltó Futóverseny
09:30 - 18:30
Restart Korlátok Nélkül. Együtt egymásért program.
10:00
RESTART Légtorna
10:00 - 18:00
Restart Tehetség Nap
14:00
RESTART WINDOOR DESIGN rúdsport verseny
július14 Szombat
10:00
RESTART- EVEZŐS PROGRAMOK, VERSENYEK
18:00
II. RESTART-EXTREME 600 dombfutás
július15 Vasárnap
09:00
RESTART ABSOLUTE LIVE - MTB XCO C2 olimpiai kvalifikációs verseny

Előadások a MIMOSA LOUNGE-ban

Restart SPIRIT

Vizslapark, Zalaegerszeg
július06 Péntek
20:00
Koncertek
Kövi Szabolcs: Álomutazás
július07 Szombat
08:00 - 9:00
Mozgások, táncok
Horváth Judit: Napüdvözlet
09:00 - 13:00
Kezelések, egyéni konzultációk
Klujber Kata: Numerológia
10:00 - 11:00
Előadások
Koller Kriszti: Jógafilozófia
10:00 - 12:00
Kezelések, egyéni konzultációk
Csitári Niki: Korokan masszázs
10:30
Mozgások, táncok
Belső Utak Iskolája: Chi kung
12:30 - 14:00
Kezelések, egyéni konzultációk
Lugosi Kriszti: Lélekringatás
14:00 - 15:00
Előadások
Klujber Kata: Asztrozófia
14.00-18.00
Alkotósátor, kiállítók, kézművesek:
TudomisénmiCsoda Egyesület Kézműves Délután Mesékkel
15:00 - 16:30
Mozgások, táncok
Dombay Lia: Nomád táncok
15:00 - 18:00
Kezelések, egyéni konzultációk
Klujber Kata: Numerológia
16:00 - 18:00
Kezelések, egyéni konzultációk
Takács Erika: Fényadás, Kártyavetés, Születésnap lehívás
16:30 - 17:30
Előadások
Fülöp Csenge: A valóság elfogadásának művészete
17:00
Mozgások, táncok
SLOW mozgalom: Slow Séta Sebestyén Bencével
17:30 - 18:30
Előadások
Dr. Krékó Kata: Meseterápia - "Útnak indult..." a népmesék útmutatása az újrakezdéshez
19:00
Koncertek
Bársony Bálint: Hangfürdő helyett Gyógyító hangok
20:30 - 21:30
Előadások
Dr. Krékó Kata: Női Sátor mesékkel, illatokkal
9.00 - 10.00
Mozgások, táncok
Slow bodyART® Horváth Petrával
egész nap
Kezelések, egyéni konzultációk
Berki Nóra: Craniosacralis Terápia
július08 Vasárnap
08:30 - 09:00
Mozgások, táncok
Horváth Judit: Jóga – Ébreszd fel magadban az áramlást!
08:30 - 10:30
Kezelések, egyéni konzultációk
Lugosi Kriszti: Lélekringatás
09:00 - 12:30
Kezelések, egyéni konzultációk
Klujber Kata: Személy-és tértisztítás
09:30 - 10:30
Mozgások, táncok
Balatoni - Huber Vera: Gerincjóga
10:00 - 14:00
Mozgások, táncok
Tas Gergely: Akrojóga
10:30
Mozgások, táncok
Belső Utak Iskolája: Chi kung
10:30 - 11:30
Előadások
Sebestyén Bence: A gyógynövények és a psziché
14:30 - 15:30
Előadások
Klujber Kata: Szeretet kártya
14:30 - 16:00
Mozgások, táncok
Tompek Andrea: Szakrális körtánc
14.00-18.00
Alkotósátor, kiállítók, kézművesek:
Alkotó Sátor: Mandalanna, Harsányi Nóra, Pataki Szilvi, Németh-Kiss Zsuzsi
15:00 - 17:00
Kezelések, egyéni konzultációk
Kósi Klaudia: Recall Healing
16.30 - 18.00
Mozgások, táncok
Kocsis Anita: NIA Tánc
17:30 - 18:30
Előadások
Borsos Ági: Mit tud a Tarot?
19:00
Koncertek
MantraSound: Meditációs koncert - Védikus versek és tánc
21:00
Koncertek
Horváth Juci: Hangfürdő
egész nap
Kezelések, egyéni konzultációk
Berki Nóra: Access Bars

Programok amikre nevezhetsz