A zalaegerszegi RESTART Fesztivál hivatalos weboldala.

Programok

Eseménynaptár

Restart SPIRIT

Vizslapark, Zalaegerszeg
július05 Péntek
17:00
Alkotósátor
Sebestyén Bence: Egészséges életmód a mindennapokban
17:00
Életmóddal az Egészségért Alapítvány
Kézműves és masszírozó program indítása
18:00
Szabadtéri színpad
Lukács Réka: Gyerekjóga
18:00
Alkotósátor
Tóth Szilvia: RESTART a munkában
18:00
Életmóddal az Egészségért Alapítvány
"Ea: Stresszkezelés 8 lépésben  Közben előre elkészített ételekből kóstoló"
19:00
Szabadtéri színpad
Horváth Petra: bodyART Structure
19:00
Alkotósátor
Szamosi Nikolett: A spiritualitás útvesztői, avagy Van élet a halál után
július06 Szombat
09:00
Szabadtéri színpad
Pálos-Vágvölgyi Krisztina: Pilates
09:00
Gyereksátor
Preisinger Évi: Mandala alkotóműhely
09:00
Életmóddal az Egészségért Alapítvány
Kézműves és masszírozó program indítása (egész napos)
09:00
Kis sátor 4
"PADMA ÉLETMÓDKÖZPONT: IET® Integrált Energia Terápia, Theta Healing® konzultáció, Metamorf masszázs, Reiki, Méhgyógyítás, Angyal tarot, Lélek-és szellemgyógyászat, Regressziós utaztatás"
09:00
Testszobrász Műhely Zala
TestOlvasás, a távolból való érintés
09:30
Kis sátor 3
Gaál Boglárka: Életvezetéssel, gyerekneveléssel kapcsolatos tanácsadás
10:00
Szabadtéri színpad
Fitos Judit: Napindító jóga
10:00
Nagysátor
Lekics Áron: Egészséges életmód és a gyógygombák
10:00
Jurta
Matus Vivien: IET ® Meditáció, az Energiamező Gyógyító Angyalaival (Padma Életmódközpont)
10:00
Alkotósátor
Csitári Nikoletta: Boldogságóra
10:00
Kis sátor 1
Pálos-Vágvölgyi Krisztina: Korokan masszázs
10:00
Életmóddal az Egészségért Alapítvány
Ea: Mit tanulhatunk a hosszú életű népektől? + Elindulnak a 8 állomáson a mérések, tesztek (egész napos)
10:00
Kis sátor 2
Tóth Szilvia: Coaching kóstoló
10:00
Kis sátor 5
Gaál Éva: Gall masszázs
11:00
Szabadtéri színpad
Horváth Petra: Gerinctorna
11:00
Nagysátor
Kissné Gaál Zsuzsanna, dr. Németh Krisztina: Lengőkert - Egyensúlyteremtés mese- és mozgásterápiával
11:00
Életmóddal az Egészségért Alapítvány
Egészséges ételek készítése, kóstoló - 1
11:00
Testszobrász Műhely Zala
Kötőszöveti érintés a TSZMZala TestSzobrászaitól
12:00
Életmóddal az Egészségért Alapítvány
ADRA program: Alapszintű újraélesztés gyakorlatának bemutatása és oktatása-1
13:00
Szabadtéri színpad
Tátraszéplaki Noémi: Spine Training / Gerinctréning
13:00
Északi szektor
Felnőtt és ifjúsági íjászverseny a Kinizsi Íjász Egyesület szervezésében a park északi szektorában
13:00
Nagysátor
TestSzobrászat - Borsos Miklós élményelőadása
14:00
Szabadtéri színpad
Háry Zsófia: Gerincjóga (Béke Ligete Jógastúdió)
14:00
Nagysátor
Sebestyén János: A rovás mint kód
14:00
Jurta
Gaál Boglárka: Különleges utazás a lélek labirintusában - elcsendesedés, befelé figyelés relaxáció
14:00
Gyereksátor
Karát Eszter: Alkotó Műhely Gyerekeknek
14:00
Életmóddal az Egészségért Alapítvány
Ea: Stresszkezelés 8 lépésben
14:00
Kis sátor 2
Andó Róbert: Svéd masszázs
14:00
Kis sátor 3
Szamosi Nikolett: Személyes konzultáció - beszélgetés, oldás, útmutatás
14:30
Északi szektor
Lufi céllövészet íjászokkal
15:00
Szabadtéri színpad
Kontor Hajni: NMPT - az új sportút a gerinc és ízületi betegségek elkerülésében
15:00
Nagysátor
Monori Kriszti: Táplálkozási iránytű az egészségért
15:00
Alkotósátor
Sebestyén János: Lélekrajz
15:00
Életmóddal az Egészségért Alapítvány
Egészséges ételek készítése, kóstoló - 2
15:00
Déli szektor
Honfoglalás kori íjászbemutató a Thúry Toportyánok Egyesületétől
15:00
Testszobrász Műhely Zala
TestOlvasás, a távolból való érintés
15:30
Déli szektor
Cél és távlövés a többszörös világbajnok "Fehér Farkas" Mónus József által
16:00
Szabadtéri színpad
Hénics Fruzsina: Ashtanga jóga
16:00
Nagysátor
Klujber Kata: A Test-Lélek-Szellem Harmóniája
16:00
Életmóddal az Egészségért Alapítvány
Ea: Szokásaink formálása
17:00
Szabadtéri színpad
Fitos Judit: Családi jóga
17:00
Életmóddal az Egészségért Alapítvány
ADRA program: Alapszintű újraélesztés gyakorlatának bemutatása és oktatása-2
17:00
Testszobrász Műhely Zala
Gyakran Intézett Kérdések és válaszok
17:30
Nagysátor
Sebestyén Bence: Mikrobiom, a bennünk rejlő élet
18:00
Szabadtéri színpad
Kósa Zoé: Lélegezz - Vinyasza Flow jóga
18:00
Jurta
Szamosi Nikolett: Főnix - Átalakulás, Újjászületés, Transzformáció
18:00
Életmóddal az Egészségért Alapítvány
Egészséges ételek készítése, kóstoló - 3
18:00
Testszobrász Műhely Zala
Kötőszöveti érintés
19:00
Nagysátor
Soma Mamagésa: Merre van az utam? Választható változások
20:30
Nagysátor
Sage Acoustic Duo
július07 Vasárnap
09:00
Szabadtéri színpad
Horváth Petra: Napindító bodyART
09:00
Alkotósátor
A festővászon mindenkié
09:00
Gyereksátor
Karát Eszter: Alkotó Műhely Gyerekeknek
09:00
Kis sátor 1
Végvári Viktória: Okostányér
09:00
Életmóddal az Egészségért Alapítvány
Kézműves és masszírozó program indítása (egész napos)
09:00
Kis sátor 2
Andó Róbert: Svéd masszázs
09:00
Kis sátor 4
"PADMA ÉLETMÓDKÖZPONT: IET® Integrált Energia Terápia, Theta Healing® konzultáció, Metamorf masszázs, Reiki, Méhgyógyítás, Angyal tarot, Lélek-és szellemgyógyászat, Regressziós utaztatás"
09:00
Kis sátor 5
Maharishi Institute of Body and Mind
10:00
Szabadtéri színpad
Horváth Judit: Gyógyító mozdulatok
10:00
Nagysátor
Vizsy Maja: Testünk védelme, ízületeink tehermentesítése a mindennapokban
10:00
Jurta
Matus Vivien: Önszeretet meditáció (Padma Életódközpont)
10:00
Életmóddal az Egészségért Alapítvány
Ea: Mit tanulhatunk a hosszú életű népektől? + Elindulnak a 8 állomáson a mérések, tesztek (egész napos)
11:00
Szabadtéri színpad
Jóga flashmob
11:00
Nagysátor
Klujber Kata: Az Új Kor kezdete, avagy mit üzennek a csillagok a jövőre nézve
11:00
Életmóddal az Egészségért Alapítvány
Egészséges ételek készítése, kóstoló - 1
11:30
Szabadtéri színpad
Balatoni-Huber Vera: Hatha jóga a gerinc egészségéért (Béke Ligete Jógastúdió)
12:00
Életmóddal az Egészségért Alapítvány
ADRA program: Alapszintű újraélesztés gyakorlatának bemutatása és oktatása-1
12:00
Kis sátor 3
Horváth Henrietta: Stresszoldás kineziológiával, önismeret OH-kártyával
14:00
Szabadtéri színpad
Hénics Fruzsina: Akrojóga
14:00
Nagysátor
Koller Krisztina: Lélek vagy Egó vagy... (Béke Ligete Jógastúdió)
14:00
Jurta
Szamosi Nikolett: ÉberTér
14:00
Gyereksátor
Preisinger Évi: Mandala alkotóműhely
14:00
Életmóddal az Egészségért Alapítvány
Ea: Stresszkezelés 8 lépésben
15:00
Szabadtéri színpad
Kósa Zoé: Áramlás - Vinyasza Flow jóga
15:00
Nagysátor
Berki Nóra: Külső - belső EGÉSZség
15:00
Alkotósátor
Karáth Anita: Lélekemelő mesék
15:00
Kis sátor 1
Szamosi Nikolett: Személyes konzultáció - beszélgetés, oldás, útmutatás
15:00
Életmóddal az Egészségért Alapítvány
Egészséges ételek készítése, kóstoló - 2
15:00
Jurta
Horváth Henrietta: Lélekgyógyító meditáció
16:00
Szabadtéri színpad
Virga János: Csikung
16:00
Nagysátor
Maharishi Bhramananda Yogi: Minden a csenddel kezdődik
16:00
Jurta
Kósa Zoé: Szeretet meditáció
16:00
Alkotósátor
A festővászon mindenkié
16:00
Életmóddal az Egészségért Alapítvány
Ea: Szokásaink formálása
16:00
Kis sátor 2
Berki Nóra: Külső - belső EGÉSZség
17:00
Szabadtéri színpad
Győrfi Barbara: Gerincterápiás jóga / Virga János: Aikido szabadedzés és bemutató
18:00
Szabadtéri színpad
20. Horváth Petra: NMPT - torna az egészséges gerincért
18:00
Jurta
Horváth Judit: Hangutazás
19:00
Nagysátor
Patak Zenekar

Események

2018. Július 5-8. és 14-15.

  • Nemzetközi és országos versenyek
  • Tömegsportok
  • Sportszer expo
  • Sportágválasztó
  • Restart spirit
  • Előadások
  • Vezetett túrák

Versenyek

nevezés hamarosan

Restart Extrém TV-torony futás
2018.07.05 csütörtök

  • Nemzetközi extrém futóverseny tűzoltók számára
  • Helyszín: Zalaegerszeg emblematikus helyszíne, a TV-torony
  • Verseny: épített akadályok leküzdése után, teljes felszerelésben kell a versenyzőknek a TV torony felső szintjére felfutni (Szint: 53 m)
  • Családi programok

Restart Nemzetközi Crossfit Verseny
2018.07.06-08. péntek-vasárnap

  • A Crossfit: Népszerű filozófia és versenysport, ötvözve számos sportág mozgáskészletét.
  • Verseny: profi és amatőr sportolók részére
  • Helyszín: Zalaegerszeg, Aqua City és belváros
  • 3 nap, több száz versenyző
  • Központi helyszín, szórakoztató és látványos esemény minden korosztály számára

Nevezés

II. RESTART- CROSS KUPA RX Férfi-Női, Masters Férfi-Női

II. RESTART- CROSS KUPA Open Férfi-Női

II. RESTART- CROSS KUPA Crosstraining Férfi-Női, Teenager Fiú-Lány, Kids Fiú-Lány

Restart City Cross éjszakai futás
2018.07.06 péntek

  • Izgalmas és látványos versenyszám Zalaegerszeg esti fényeinél
  • Célunk, hogy egy kellemes jó hangulatú verseny keretén belül versenyzőt és nézőt közelebb hozzuk egymáshoz.
  • Verseny: városi környezetben, épített akadályokkal tűzdelt pályán zajlik,1 óra plusz egy körös rendszerben
  • Kötelező pályabejárás a versenyzők részére

Restart Országos Boksz Gála
2018.07.07 szombat

  • Verseny: Országos ökölvívó kupa minden korosztály számára (kadett, serdülő, junior, ifjúsági, felnőtt, profi)
  • Helyszín: Zalaegerszeg belváros, szabadtéri ring
  • Meghívott neves sportolók közreműködésével
  • Látványos, izgalmas mérkőzések minden látogató számára

Restart Fitnesz és modern táncverseny
2018.07.07 szombat

  • Verseny: Országos méretű verseny
  • Helyszín: Zalaegerszeg Dísz tér, Nagyszínpad
  • Látványos és szórakoztató program a látogatók és a versenyzők számára is.
    Kategóriák:
    • Akrobatikus fitnesz
    • Sport tánc
    • Modern táncok (Hip-Hop, Kortárs Balett, Disco, Funky stb..)

Restart Utcai Kosárlabda Kupa
2018.07.07 szombat

  • Látványos utcai 3-3 elleni a kosárlabda, a streetball szabályain alapuló félpályás játék
  • Csapatok: szabadon nevezhetnek a kosárlabda iránt érdeklődő amatőr és profi csapatok
  • Helyszín: Zalaegerszeg belvárosa, Kisfaludy utca
  • Szórakoztató, izgalmas mérkőzések a látogatók és a sportolók számára.

Restart Trial Magyar Kupa
2018.07.07 szombat

  • Látványos extreme kerékpáros verseny és bemutató egyben.
  • A versenyző speciális biciklivel manőverezik és egyensúlyozik egy akadályokkal kiépített mesterséges pályán.
  • Verseny: Magyar Kupa és bemutató
  • Helyszín: Zalaegerszeg belváros, Városi Hangverseny- és Kiállítóterem parkolója

Restart City Cross kerékpár verseny
2018.07.07 szombat

  • Izgalmas és látványos technikai versenyszám
  • Verseny: épített akadályokból álló pálya
  • Helyszín: Zalaegerszeg belvárosa
  • Kötelező pályabejárás a versenyzők részére
  • Célunk, hogy egy kellemes jó hangulatú verseny keretében népszerűsítsük a sportágat

Restart Városi félmaraton futóverseny
2018.07.08 vasárnap

  • Izgalmas utcai futóverseny
  • Helyszín: Zalaegerszeg belvárosában kijelölt 5,25 km-es körön
  • Versenyközpont/Rajt/Cél: Zalaegerszeg, Dísz tér
  • Versenyszámok: 21 km, 10,5 km, 5,2 km, 4×5,2 km váltó
  • Népszerű, a legnagyobb tömeget megmozgató verseny amatőr és profi sportolók számára

Restart Rúdsport Verseny
2018.07.08 vasárnap

  • A Rúdsport kemény és látványos sport
  • Verseny: Amatőr, középhaladó és haladó versenyzők részére
  • Versenyszámok: rúdfitnesz, rúdtánc
  • Helyszín: Zalaegerszeg Dísz tér, Nagyszínpad
  • A nézők számára szemet gyönyörködtető izgalmas verseny.

Restart Légtorna Verseny
2018.07.08 vasárnap

  • A légtorna látványos elemekkel, nőies mozdulatokkal végrehajtott produkció silken és karikán
  • Verseny: Egyéni vagy párban nevezőknek
  • Helyszín: Zalaegerszeg Dísz tér, Nagyszínpad
  • Látványos koreográfiák, gyönyörű mozgáselemek szórakoztatják a kilátogató nézőket.

Restart 600 Extreme Dombfutás
2018.07.14 szombat

  • Extreme sport, nem a távolság a kihívás, hiszen csak 600 métert kell futni. De azt felfelé egy hegyoldalon.
  • Táv 600 m, teljes szintemelkedés 100 m

Restart MTB XCO Nemzetközi Olimpiai kvalifikációs Verseny
2018.07.15 vasárnap

  • Nemzetközi olimpiai kvalifikációs verseny
  • Verseny: előre kijelölt 4-5 km-es természetes és épített akadályokkal tűzdelt pályán történik
  • Helyszín: Zalaegerszeg, Alsóerdő
  • Izgalmas és látványos sportesemény minden érdeklődő számára, csodálatos, dombokkal teli erdei környezetben

Események

2018. Július 5-8. és 14-15.

Versenyek

nevezés hamarosan

Restart Extrém TV-torony futás
2018.07.05 csütörtök

Restart Nemzetközi Crossfit Verseny
2018.07.06-08. péntek-vasárnap

Nevezés

II. RESTART- CROSS KUPA RX Férfi-Női, Masters Férfi-Női

II. RESTART- CROSS KUPA Open Férfi-Női

II. RESTART- CROSS KUPA Crosstraining Férfi-Női, Teenager Fiú-Lány, Kids Fiú-Lány

Restart City Cross éjszakai futás
2018.07.06 péntek

Restart Országos Boksz Gála
2018.07.07 szombat

Restart Fitnesz és modern táncverseny
2018.07.07 szombat

Restart Utcai Kosárlabda Kupa
2018.07.07 szombat

Restart Trial Magyar Kupa
2018.07.07 szombat

Restart City Cross kerékpár verseny
2018.07.07 szombat

Restart Városi félmaraton futóverseny
2018.07.08 vasárnap

Restart Rúdsport Verseny
2018.07.08 vasárnap

Restart Légtorna Verseny
2018.07.08 vasárnap

Restart 600 Extreme Dombfutás
2018.07.14 szombat

Restart MTB XCO Nemzetközi Olimpiai kvalifikációs Verseny
2018.07.15 vasárnap